ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Mijn makelaar is Tim de Rouw van Era Focus Makelaars. Voor mij is Tim de beste makelaar. Tim is erg betrokken en gedreven, houdt je van alles op de hoogte, heeft dagelijks contact en informeert hoe het met je gaat. Schakelt snel en bereid alles goed voor. Vandaar de welverdiende 10 op alle vlakken.
Wij zijn zeer tevreden over de deskundigheid, professionaliteit en communicatie van Era Focus makelaars Rotterdam. Janssens Vastgoed, gevestigd te Dorst (nabij Breda) koopt huizen rechtstreeks van de particulier. De door ons aangekochte woningen worden na eventueel opknappen of renoveren, door de lokale makelaar voor ons verkocht; Rody van Era Focus makelaars Rotterdam is daarbij als beste in de regio door ons geselecteerd. Top gedaan!
Ondanks dat het een moeilijk pand was om te verkopen is het de makelaar toch gelukt om dit toch tot een goed einde te brengen
De service is erg goed. Een goed team met vrolijke en kundige mensen. De makelaar neemt heel veel eigen initiatief om je huis onder de aandacht te houden bij potentiële kopers.
Wij hebben de werkwijze van Michelle ervaren als slagvaardig, prettig en deskundig. Ook Robin heeft ons fijn te woord gestaan. We zijn enorm tevreden en raden deze makelaar ten zeerste aan.
Een zeer enthousiast en deskundig makelaar. Die alles uit de kast haalt om een zo goed mogelijke transactie te realiseren.
Aanvankelijk was de prijsstelling aan de hoge kant waardoor het aantal kijkers beperkt bleef. Na aanpassing van de prijs liet de verkoop niet al te lang op zich wachten. De terugkoppeling na elke bezichtiging verliep uitstekend.
We zijn gewoon hartstikke tevreden over de professionele en toch zeer persoonlijke aanpak van Jordy van Tellingen die tot de aankoop van ons perfecte appartement heeft geleid
Alles ging prima Ons eigen huis ook via deze makelaar gekocht en aangekocht en nu dus het huis van mijn moeder op dezelfde prettige wijze, verkocht binnen enkele dagen. ik werd constant op de hoogte gehouden door Jordy en Anne Sophie van de vorderingen op een hele leuke manier. Een aanrader.
Het contact was snel en concreet. Via verschillende kanalen te bereiken. Denken goed met de koper mee. Geven goede adviezen die ook realistisch waren gezien de situatie.
Nakomen afspraken prima. Goede en alerte communicatie, goed contact, goede schriftelijke vastlegging van afspraken
Duidelijke communicatie. Wij wisten wat wij konden verwachten en kwamen daarom niet voor verrassingen te staan. Alles werd in overleg besloten.
Fijne verkoppmakelaar ,je wordt goed op de hoogte gehouden, staat open voor vragen dus goed contact, komt afspraken na.
For us the best makelaar ! Very good contact, everything on time, nice people , the best price ! full professionalism, I have no objections :) ! I recommend !
Contact verliep altijd prettig. Altijd snelle reactie op vragen en er werdt goed geluisterd naar eisen wensen. Resultaten van bezichtigingen werden duidelijk verwoord waardoor uiteindelijk ook een goede keuze voor de nieuwe koper kon worden gemaakt. Zeer blij met het uiteindelijke resultaat. Helga bedankt.
We hebben ons huis gezocht en gevonden met John van den Putten. John heeft zich voor 100% ingezet om ons te leren kennen en iets te zoeken dat perfect bij ons past. We hebben hem op alle momenten in het proces als een enorme steun ervaren. Het is heel fijn om samen met iemand met zoveel ervaring een huis te kopen. Ook de andere medewerkers van het kantoor hebben ons goed geholpen.
Een betrokken en prettige makelaar. Staat op alle momenten voor je klaar. Zou haar zeker aanbevelen bij de verkoop van je huis.
Feenstra ERA Makelaars heeft mij uitstekend begeleid en geadviseerd bij de verkoop van mijn appartement. Jan Feenstra heeft het appartement beoordeeld op basis van alle relevante aspecten, waarna we gezamenlijk op grond van de reële marktwaarde de vraagprijs hebben bepaald. In het bijzonder wil ik Jeroen de Jong bedanken voor zijn inzet en waardevolle adviezen tijdens het verkoopproces.