ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Een fijne een prettige groep mensen, bij bellen direct opnemen en doorschakelen, op het kantoor was men op de hoogte van wie wat deed. Geen poespas maar eerlijk en direct,
Het is dat ik mijn droomhuis heb aangekocht met ERA van den Putten, maar mocht ik ooit weer actief worden op de huizenmarkt dan zou ik zeker weer voor dit kantoor kiezen. Sceptisch over het nut van een aankoopmakelaar? Katja en het team zijn gedreven, enthousiast en deskundig. Ze houden daarnaast ook de (financiële en bouwkundige) realiteit in de gaten en gaan pro actief voor je op zoek. Kortom het kantoor levert een duidelijke meerwaarde in je zoektocht, de diensten van ERA van den Putten zijn absoluut een aanrader!
Contact met de makelaar hebben wij als zeer prettig ervaren. Vakkundig, snelle reactie op vragen en heeft de verkoop van begin tot eind erg goed begeleid. Wij kunnen Berg ERA Makelaars uit Sassenheim van harte aanbevelen.
Prima contact gehad met makelaar Bas Simons. Goeie tips gehad van styliste Qnus. Uiteindelijk prima prijs gekregen. Groetend, Izo.
Het contact met de makelaar was prima en voldeed aan onze verwachtingen. Over de onderhandelingen over de prijs valt nog te twisten, maar het was volgens de makelaar niet de gunstigste prijsklasse en daar laten we het dus bij.
Positief dat makelaar niet pushte maar tijd en ruimte gaf. Bracht woning neutraal over en was flexibel in afspraken. Negatief was dat makelaar rol in biedingsproces niet helemaal netjes speelde waardoor het proces langer duurde en er negatieve verrassingen waren. Dit is later uitgesproken.
Zeer tevreden over deze makelaar! Het hele traject verliep erg soepel. Tijdens de verkoop heb ik met meerdere makelaars contact gehad maar ze kwamen allemaal zeer kundig over. De service is top en ze zijn goed bereikbaar.
Slagvaardig, resultaatgericht en marktkennis. Gedurende het gehele proces heeft de makelaar i.c. Quinten Fortuin gefungeerd als sparringpartner en procesbegeleider. Als erg prettig ervaren en erg gewaardeerd.
Wij hebben een zeer prettige samenwerking gehad in dezen. Het huis was binnen het verwachte verkooptermijn van 3 maanden, verkocht. Niet alleen wij als verkopers maar ook de kopers moeten een goed gevoel hebben bij deze transactie.
Goed en vlot verlopen. Maakt tijd vrij om alles perfect voor te bereiden. De Makelaar heeft een netwerk van professionals om zich heen qua foto en video materiaal.
Zeer tevreden met de totale aanpak van Peter de Kok van ERA vb&t Makelaars. Zeer deskundig advies van Peter en maximale begeleiding en ondersteuning, altijd met een lach.
Zeer helder en duidelijke informatie gekregen voorafgaand aan het verkoopproces. Heldere en transparante voorwaarden. Alle nodige informatie om tot de verkoop van een huis over te kunnen gaan, was eenvoudig on-line aan te leveren c.q. te uploaden. Door een goede en reële verkoopprijs te taxeren was het huis snel verkocht. Het kantoor was altijd goed bereikbaar en vragen werden snel en deskundig beantwoord. Kortom zeer tevreden en zou het kantoor dan ook zeker aan bevelen.
Martijn heeft ons begeleid door onze nieuwe woning en alle vragen beantwoord die wij hadden. We zijn zeer te spreken over zijn deskundige en vriendelijke servicegerichtheid
Een hele prettige bezichtiging, duidelijk, eerlijk en daarna een fijne aankoop.
Het contact ging heel goed met vragen zijn we prima geholpen De website is duidelijk en makelijk in gebruik
Aardige en deskundige makelaar. Gaf eerlijk en nuttig advies en kent de regio zeer goed. Contact verliep soepel en snel.
Goede service en een goede begeleiding bij de verkoop van ons huis. Deskundig personeel dat dag en nacht voor ons klaar stond.
Bij de koop van ons nieuwe huis werden we professioneel geholpen door Kees. Daarna hebben wij ook geen moment getwijfeld om de verkoop van ons eigen huis door hem te laten verzorgen! Kees blinkt in zijn vak uit door de rust die hij uitstraalt, de duidelijkheid en de deskundigheid die hij ons als koper en verkoper gegeven heeft. Door zijn eerlijke manier van communiceren begeleidt hij het volledige proces op een zeer prettige manier. Wij kunnen Kees aan iedereen aanbevelen! Nogmaals dank voor alles en veel succes in de toekomst!
Bas Simons was de makelaar en we hadden gemakkelijk en snel contact. Alle afspraken waren snel gemaakt en werd goed over gecommuniceerd.