Wonen in de rustige en groene wijk Rijnsweerd en toch dichtbij de binnenstad van Utrecht? Deze verzorgde maisonnette combineert drie ruime (slaap)kamers met een lichte woonkamer, een zonnig balkon en een praktische indeling. De woning is bovendien voorzien van diverse recente vernieuwingen en beschikt over eeuwigdurend afgekochte erfpacht. Dankzij de verbrede dakkapel is er op de verdieping volop ruimte en natuurlijk daglicht en met de moderne badkamer en verzorgde afwerking kun je hier direct comfortabel wonen.
De lichte woonkamer heeft een frisse en moderne uitstraling en sluit mooi aan op de verzorgde keuken. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op het oosten op, een fijne plek om buiten te zitten en te ontspannen. De praktische indeling zorgt ervoor dat de verschillende ruimtes prettig met elkaar in verbinding staan. Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime en lichte (slaap)kamers. Aan de voorkant van de woning is een dakkapel geplaats waardoor er goede extra kamers zijn ontstaan, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Eén van de kamers is momenteel ingericht als thuiswerkplek, maar kan uiteraard ook uitstekend worden gebruikt als slaapkamer, hobbykamer of logeerkamer. De moderne badkamer is compleet uitgevoerd met een douche, wastafel met meubel en toilet. Ook zijn hier de aansluitingen voor de wasmachine en droger aanwezig.
Ook de ligging maakt deze woning aantrekkelijk. Rijnsweerd is een rustige en groene woonwijk, terwijl je tegelijkertijd dichtbij diverse voorzieningen woont. Vanuit de woning fietst u in korte tijd naar Bunnik, De Bilt en Zeist, terwijl ook de gezellige binnenstad van Utrecht op nog geen tien minuten fietsen ligt. Het Utrecht Science Park (De Uithof), diverse winkels, scholen en sportvoorzieningen zijn eveneens dichtbij. Voor wie graag de natuur opzoekt, liggen het prachtige landgoed Amelisweerd en de Kromme Rijn om de hoek. Verder zijn zowel A12 als de A27 snel en eenvoudig bereikbaar.
Alle feiten op een rij: - Maisonnette van circa 87 m2 met drie (slaap)kamers - Lichte woonkamer met verzorgde keuken en een balkon op het oosten - Veel bergruimte op de begane grond - Woonkamer opnieuw gestuct in 2022 - Buitenkozijnen en balkondeur aan de oostzijde geschilderd in 2021 - Balkon op het oosten, opnieuw betegeld in 2024 - Buitenkozijnen en houtwerk van de dakkapel aan de westzijde geschilderd in 2025 - Toilet in 2023 vervangen - Erfpacht eeuwigdurend afgekocht in 2025 - Actieve en gezonde VvE, bijdrage € 149,- per maand - Parkeervergunning mogelijk (circa € 169,- per vergunning per jaar)