40

Mangoweg 233

Leiden

Onder bod
  • SoortOverige , Appartement
  • Kosteninfo Onder bod
  • Woonoppervlakte135 m2
  • Perceel0 m2
  • Inhoud447 m3
  • Kamers4
  • Slaapkamers3
  • EnergielabelA+++
Woningen met een energielabel A of beter

Omschrijving

Royaal en instapklaar appartement met luxe woonkeuken, loggia en energielabel A+++ in het populaire Roodenburgerdistrict!

In het moderne appartementencomplex aan de Mangoweg bevindt zich dit uitstekend onderhouden appartement met een woonoppervlakte van circa 135 m². De woning is volledig instapklaar en afgewerkt met een mooie PVC visgraatvloer en strak gestucte wanden en plafonds. De ruime woonkamer staat in open verbinding met de luxe woonkeuken, die is voorzien van een groot kookeiland en diverse Siemens inbouwapparatuur. Dankzij de grote raampartijen geniet de leefruimte van een prettige hoeveelheid natuurlijk licht. Verder beschikt de woning over een praktische inpandige berging en een moderne badkamer. De oorspronkelijke indeling is aangepast waardoor een handige extra kamer is gecreëerd, de woning beschikt hierdoor over twee slaapkamers en een separate werkkamer. En vanuit twee vertrekken is er toegang tot de loggia met heerlijk vrij uitzicht.

De woning is gelegen in de populaire wijk Roodenburgerdistrict, een levendige woonomgeving met veel jonge bewoners. Op korte afstand bevinden zich verschillende voorzieningen, waaronder een supermarkt, winkels en gezellige horeca. Het historische centrum van Leiden is eenvoudig per fiets bereikbaar en ook station Leiden Lammenschans ligt op loopafstand. Daarnaast zijn diverse uitvalswegen snel en makkelijk bereikbaar, waardoor de ligging ideaal is voor zowel forenzen als stadsliefhebbers.

Feiten op een rij:
- Woonoppervlakte van circa 135 m²;
- Gelegen op de 7e verdieping;
- Volledig instapklaar;
- PVC visgraatvloer door de gehele woning;
- Luxe woonkeuken met kookeiland voorzien van een Quooker en Siemens inbouwapparatuur, waaronder een stoomoven, combi-oven en kookplaat met geïntegreerde afzuiging;
- Twee slaapkamers en een separate werkkamer (kan ook gebruikt worden als derde slaapkamer);
- Loggia (verwarmd) bereikbaar vanuit twee vertrekken met vrij uitzicht;
- Moderne badkamer met inloopdouche, regendouche en dubbel wastafelmeubel;
- Separaat toilet met fonteintje;
- Inpandige bergruimte aanwezig;
- Vloerverkoeling en vloerverwarming aanwezig;
- Op loopafstand van supermarkt en station Leiden Lammenschans;
- De VvE-bijdrage voor het appartement bedraagt € 195,57 per maand;
- De VvE-bijdrage voor de eigen berging en fietsenstalling bedraagt € 9,10 per maand ;
- Service- en verbruikkosten warmtepomp € 188,75 per maand;
- (optioneel) huur parkeerplek in parkeerkelder € 125,- per maand
- Energielabel A+++.
brochure

Waar staat dit huis?

Mangoweg 233, Leiden

Plattegronden

Afspraak maken

Laat uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.