ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Er is op korte termijn een deal tot stand gekomen. En, naar mijn mening, voor zowel kopende als voor verkopende partij goede voorwaarden.
Vanaf de dag dat ons huis te koop stond hebben wij een zeer goede begeleiding gehad. Ook het contact met de makelaar was ook zeer goed.
De makelaar is zeer op de hoogte van het aanbod welk er in IJsslstein is vanuit kopers en verkopers. Daarnaast heft de makelaar veel voor ons geregld met de afwikkeling van ons huis. Echt super!
Goede makelaar, commercieel, flexibel en snel schakelen. Hij hield ons netjes na elke bezichtiging op de hoogte. Qua administratie ging er af en toe wat mis, maar met een telefoontje snel opgelost, dus uiteindelijk geen probleem.
Robin van Pelt van Kin Era makelaardij heeft ons geholpen met een vlotte verkoop van ons appartement. Robin was deskundig, zeer betrokken en altijd bereikbaar.
Rebo heeft geen actieve verkoophouding laten zien. Het was het gebruikelijke lijntje uitgooien en afwachten totdat er iemand reageert. Wij hadden gehoopt op een wat actievere marketing houding. De woning heeft 4 jaar te koop gestaan en wij hebben in die tijd nooit iets van ze gehoord om weer eens de verkoopstrategie door te nemen. Sjoerd heeft ons geholpen. Hij is erg vriendelijk en toegankelijk.
Het contact met mn makelaar was perfect , snel reageren op mijn telefoontjes en prima feed-back. Zelfs bij verblijf in het buitenland nog als gesprekspartner.
Bij het begin had de makelaar de 3D presentatie achterwege gelaten terwijl dit wel in het pakket stond. Dit is later tot onze tevredenheid opgelost. Verder is het contact en begeleiding naar tevredenheid verlopen.
actief, betrokken, klantgericht, menselijke maat
Deskundig en servicegericht kantoor. Altijd goed bereikbaar. Gericht op de lokale markt. Prettige ervaringen met de medewerkers.
Ik beb een goed gevoel bij deze makelaar , hij heeft goede kijk op de markt verder ben ik goed begeleid i n deverkoop
Wij hebben het contact als zeer prettig ervaren, ook de persoonlijke aandacht hebben wij zeer op prijs gesteld. De oplossingen die door Ritter bedacht werden kwamen op ons zeer professioneel over. Wij kunnen dan ook Ritter van harte aanbevelen.
Arthur de Bock is een vakman die zijn markt zeer goed kent. Zijn aanbevelingen m.b.t. waarde en kwaliteit van een woning zijn de juiste gebleken. Hij heeft ons als verkoop- en aankoopmakelaar op een professionele manier begeleid.
Beschrijf uw ervaring en geef daarbij een goede onderbouwing aan zaken die ook voor anderen belangrijk kunnen zijn bij het kiezen van een makelaar. Hoe verliep uw contact met de makelaar, wat waren uw verwachtingen, en wat ging er goed of fout?
Vanaf het eerste contact had ik er een goed gevoel bij . Hij kwam zeer vertrouwd en rustig over . En dit is tijdens het hele proces zo gebleven . Hij heeft wat mij betreft de zaak prima begeleid en afgehandeld . Zal hem zeker aanbevelen waar mogelijk. U
Hebben de juiste ondersteuning geboden bij de verkoop van ons huis. Op de juiste momenten, de juiste adviezen.
Prettig contact gehad met deze makelaar. Over het algemeen werd er snel gereageerd.
Dankzij deze makelaar hebben we onze woning zeer snel (binnen twee maanden) en goed kunnen verkopen. Alle lof, ook voor de binnendienst. Alle contacten verliepen prettig. De kennis en actieve houding zorgt ervoor dat er veel vertrouwen was.
Heb de manier van werken van de Hr.Willems als zeer prettig ervaren. Hij nam de tijd om bij vragen goed en duidelijk uitleg te geven. Ook door het personeel van het makelaarskantoor ben ik altijd zeer vriendelijk te woord gestaan.
Joris Detrie heeft kennis van zaken. Staat daarbij open voor de zienswijze van verkoper. Hij denkt mee en zijn service is goed te noemen.