ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Era de Koning is simpelweg een aanrader.. Uitleg en hulp, top,top,top.. Ik kon me geen betere makelaar wensen.. Alles hebben jullie in goede banen begeleid.. Mitch,Klaas,Esther en Nancy bedankt..
Het contact liep erg soepel, we werden erg persoonlijk op de hoogte gehouden van het proces. Daarnaast kregen we echt het idee dat er ook goed naar ons geluisterd werd. Binnen 14 dagen was ons huis dan ook al verkocht voor de vraagprijs!
De samenwerking was prima en betrouwbaar. De vaart bleef in het gehele proces, het ging erg snel en goed. Kreeg positieve reacties op eigen inzet.
We hebben redelijk wat huizen bekeken en het verschil tussen de makelaars is groot. Wij hebben Hartger als kundig, betrokken en snel ervaren. Komt afspraken na en doet er alles aan om 2 partijen tot elkaar te laten komen.
Fijne makelaar, deskundig en prettig in de omgang. Mariska luistert naar je wensen, denkt mee en geeft advies over alles wat de verkoop te maken heeft. Ik had zelf geen ervaring, maar dankzij Mariska en Kirsten is alles vlot en prettig verlopen. Ook de verdere afhandeling (tekenen van koopcontract, enz.) is prima geregeld! Prijs / kwaliteit: Tja, dat is een gewetensvraag. Het blijft veel geld. Daarom was ik aanvankelijk van plan om zoveel mogelijk zelf te doen. Toch ben ik blij dat ik gekozen heb voor Aspekt ERA Makelaars. Zij ontzorgen volledig en dat is de prijs waard!
Erg blij met deze makelaar. Zeer professioneel. Goede adviezen, staat altijd klaar voor je. Komt afspraken na. Absolute aanrader.
Robert Jan is zeer ervaren en deskundig en is een prettige persoonlijkheid met een rustige en betrouwbare uitstraling.
Fijne makelaar, regelt alles perfect en is heel duidelijk.
Bij mijn eerste bezichtiging met Era makelaar (Ella fitzgeraldplein 249) had ik gelijk een goed gevoel. Vincent van Os is een bekwaam makelaar. De vragen die ik had werden correct en netjes beantwoord.
Danielle is an excellent broker. We would definitely recommend her to anyone looking for a broker that cares.
Vriendelijk, zeer hulpvaardig en snel.
Era aspekt Nieuwegein heeft een goed verkoop team. Is het tweede huis wat ik via aspekt Nieuwegein verkoop en ze zijn in de tussenliggende jaren nog verder gegroeid in de geven van de juiste service en mogelijkheden voor het verkoopbaar maken van je woning. Kortom, mocht ik weer gaan verhuizen dan zijn zij de eerste die ik zal bellen
REBO ERA Makelaars heeft voor ons het oude woning verkocht en onze nieuwe woning aangekocht. In beide gevallen hebben zij een uitstekende dienstverlening geleverd. Bij vragen kregen wij vrijwel direct een professioneel antwoord en stonden Jeannette en haar collega's voor ons klaar. Nogmaals, een fijne samenwerking met een organisatie die kennis heeft van zaken en graag meedenkt met haar opdrachtgevers.
Kundig, communicatief, goede service en ontzorging. Zowel de makelaar zelf als het kantoor, zijn zeer pro-actief en behulpzaam bij het gehele proces.
Er werd snel gecommuniceerd, zelfs in de zomerperiode ook in de weekends. De inzet van een styliste en de gekozen fotograaf waren ook erg deskundig.
De brochure heb ik gewaardeerd op een 1 aangezien we die niet hebben gekregen.
Zeer goed advies, een realistische waardebepaling, zijn altijd goed te bereiken als je vragen hebt. Kortom zeer tevreden
Wij hebben een bijzonder huis dat meer dan vijf jaar te koop gestaan heeft: een atelier woning met bijzonder veel ruimte en ook wel wat achterstallig onderhoud. Te duur voor de gemiddelde kunstenaar en niet posh genoeg voor iemand die het kan betalen. Andere makelaars hadden hun tanden er al op stukgebeten. In overleg met Ritter Makelaardij hebben we het huis opnieuw gepositioneerd. Het zakelijk en deskundig advies van Ritter was daarbij van groot nut. Dat leverde al een stroom van nieuwe geïnteresseerden op. Na een paar maanden vonden we aardige mensen die erg enthousiast waren over het huis. De onderhandelingen die volgden waren niet eenvoudig en wij zijn onder indruk van de professionaliteit waarmee Ritter dat proces begeleid heeft. Uiteindelijk ligt er een win-win deal waar iedereen tevreden over kan zijn. Als enige min-puntje noemen we de kwaliteit van de administratieve software. De werkte niet goed, maar dat is door de organisatie uitstekend opgevangen. Chapeau!!