ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Contact verliep prima. Vragen werden snel beantwoord en de verkoop van ons huis werd redelijk snel in gang gezet. De communicatie tussen ons, de makelaar en de potentiële kopers verliep soepel. Of ze kennis hadden van de lokale markt was voor ons niet te beoordelen aangezien we zelf al een huis gevonden en gekocht hadden, maar gezien de ervaring zal dit zeker op een ruime voldoende uitkomen!
Fijn contact, vriendelijk en professioneel. Duidelijk dat ze zich inzetten voor je en dat ze voor het beste resultaat van. Prima
Tevreden over de prettige manier waarop alles is verlopen.
Jan Luuk heeft ons ontzettend goed geholpen met de aankoop van de nieuwe woning en de verkoop van onze huidige woning. Het is een ontzettend vriendelijke man, eerlijk en transparant. Fijn om een makelaar te hebben gehad die goed bereikbaar was (zelfs buiten openingstijden) en die goed inzicht heeft in de woningmarkt. Ook een dikke pluim voor Muriël. De woningpresentatie was echt om in te lijsten!
Ik vind Kroon makelaars goed, ze zijn snel, overtuigend en deskundig. Goed op de hoogte. Echter... huizen in deze prijsklasse verkopen nu toch wel alsof het broodjes zijn. Voor elke makelaar is het in deze tijd zeer snel geld verdiend dus.
Ik vind Kroon makelaars goed, ze zijn snel, overtuigend en deskundig. Goed op de hoogte. Echter... huizen in deze prijsklasse verkopen nu toch wel alsof het broodjes zijn. Voor elke makelaar is het in deze tijd zeer snel geld verdiend dus.
De heer Bakker heeft ons zeer goed geholpen zeer deskundig en behulpzaam. Toen de aankoop van ons nieuwe huis dreigden mis te lopen door de financieel adviseur die zeer slecht werk leverden heeft de heer Bakker Van Era makelaardij ervoor gezorgd met zijn kennis kunde en kennissen kring zo goed geholpen dat alles aan het einde toch goed is afgelopen Bedankt nog daarvoor ????????
Rob is een gouden makelaar die weet waar hij het over heeft. Hij stelt je op je gemak en niks is hem teveel. Een makelaar met passie voor zijn vak! Ook zijn collega's zijn top en reageren snel bij vragen. Wij bevelen Aarendonk ten zeerste aan!
Persoonlijk contact was prettig. Ook tussentijds evaluatiegesprek was goed. Met goed onderbouwde feiten konden we een vervolg bepalen. Elke vraag kon gesteld worden. Enig puntje van verbetering is het ‘te koop’ bord. Daar hebben wij om moeten verzoeken en na verkoop bleef het bord op ‘verkocht onder voorbehoud’ staan ook toen de koop definitief was.
ben heel goed geholpen, was meteen duidelijk, eerlijk en het bleef overzichtelijk doordat ik via move.nl alles bij elkaar had staan. Als ik een vraag had kon ik direct terecht en werd ik geholpen
Duidelijke communicatie. Met onze vragen konden we goed terecht. Ik zou deze makelaars zeker aanraden bij familie en vrienden.
Het contact met de makelaar liep voorspoedig! We werden goed geholpen en nadat ons bod was geaccepteerd deed de makelaar er alles aan om de koopakte zo snel mogelijk getekend te krijgen. Dit was voor ons heel fijn zodat wij zeker wisten dat de woning voor ons was en niet alsnog aan een ander werd verkocht.
De makelaar was goed bereikbaar zowel telefonisch als persoonlijk ,voor vragen en opmerkingen Vond de omgang met alle medewerkers erg prettig ben zeker tevreden Kon er terecht met alle vragen die ik had
Het verloop ging uitstekend, dat verbaast mij ook niet omdat we elkaar al jaren kennen, na precies 1 maand was het huis verkocht tot algehele tevredenheid, Goed gedaan !!
Jan Luuk heeft ons ontzettend goed geholpen met de aankoop van de nieuwe woning en de verkoop van onze huidige woning. Het is een ontzettend vriendelijke man, eerlijk en transparant.
Het contact verliep prima, goed overleg en goede kennis van zaken. Flexibel, mooie foto's van de woning gemaakt en keurige afhandeling. Prima!
Vanaf het eerste kennismakingscontact was ik erg tevreden. Dit is ook de reden dat ik gekozen heb voor dit makelaarskantoor, na in totaal met drie verschillende kantoren gesproken te hebben. Goed voorbereid, goede onderbouwing en advisering. Vriendelijk, helder, eerlijk, altijd bereikbaar. Er is steeds telefonisch contact, ik werd over alles op de hoogte gehouden, geïnformeerd en meegenomen. Ook de terugkoppelingen na de bezichtigingen gaven een goed beeld van de kijkers. De inschatting van de makelaar was steeds kloppend. IK kan zo nog veel meer noemen, Ik sluit af met dat ik zeer tevreden ben met dit makelaarskantoor en met de makelaar die mij begeleid heeft.
Wij zijn zeer tevreden over deze makelaar . Ze zijn altijd goed bereikbaar en de communicatie verloopt telkens zeer vlot. Wij raden deze makelaar voor aankoop maar ook voor verkoop zéker aan!
Zeer prettige en persoonlijke begeleiding van het gehele team van Zijlstra! We hebben het als deskundig maar toch persoonlijk ervaren. Vanaf de waardebepaling tot ons huis verkocht was. Zijlstra werkt samen met een goed bedrijf voor de fotografie van de woning, met groot oog voor detail. De bezichtigingen verliepen heel prettig, er was tijdens onze vakantie dagelijks contact met Maarten hoe het gegaan was en ook als we nog vragen hadden was dat mogelijk. Niks was teveel, de persoonlijke en vriendelijke benadering hebben wij als erg fijn ervaren. Ook de dames op kantoor zijn altijd tot je dienst. Kortom: zoek je een makelaar die betrouwbaar is, dan ben je bij Zijlstra Makelaardij aan het juiste adres! ????????