beoordelingen

ERA reviews

ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.

Koper van een woning , Elisadonk 176, Roosendaal
16 april 2020

Wat een persoonlijke benadering vanuit deze makelaar! Quinten is erg betrokken & enthousiast, weet waar hij het over heeft, n open communicatie en is goed bereikbaar. Fijn dat er nog mensen-makelaars bestaan.

Verkoper van een woning , Nassaustraat 4
16 april 2020

Enorm fijne begeleiding van makelaarskantoor Perdijk. Zeer gedreven mensen waarmee het zeer prettig is om samen te werken. Nogmaals bedankt!

Verkoper van een woning , Meije 168 e
16 april 2020

Deze makelaar is goed bekend voor de verkoop van woonarken, vriendelijke en zakelijke instelling. Ondanks deze moeilijke periode met vele beperkingen door de Corona crisis hebben zij op efficiënte wijze deze transactie tot een positief resultaat weten te brengen

Verkoper van een woning , Waldhoornlaan 46
16 april 2020

Ondanks deze periode van Corona heeft hij ons deskundig door het gehele proces begeleid en ontzorgt. Quinten is enorm betrokken en gedreven. Hij bekijkt zaken vanuit het grotere geheel, met tegelijkertijd oog voor detail.

Verkoper van een woning , Vlinderlaan 41
16 april 2020

Het contact was qua frequentie en informatie heel goed. Afspraken zijn goed nagekomen. Goede feedback wat we moesten doen aan het huis om er de beste indruk achter te laten bij de potentiële kopers. De formele papieren zijn zonder commentaar verwerkt en geheel volgens plan afgehandeld. Mogelijk verbeter punt. De apps die ik stuurde werden altijd laat of niet beantwoord. Geef eerder een reactie. Een reactie van ik kom er op terug of ik weet het niet is ook een reactie.

Koper van een woning , Voorweg 54, Nieuwe Wetering
15 april 2020

Zorg ervoor dat alle ruimtes zijn gefotografeerd en duidelijk beschreven + plattegronden qua verhoudingen kloppend zijn.

Koper van een woning , Ekster 23, Bodegraven
15 april 2020

Een prima makelaar die wat ongeïnteresseerd over kwam bij de bezichtiging. Daarna de koop ging alles prima en merkte je dat er wel interesse was..

Verkoper van een woning , Wijkeroogstraat 32
15 april 2020

Ik ben geholpen door Ronald. Goede service, en echt een vak man. Heel secuur en scherp met het papier werk en slimme marketing tactiek.

Verkoper van een woning , Wijkeroogstraat 32
15 april 2020

Ik ben geholpen door Ronald. Goede service, en echt een vak man. Heel secuur en scherp met het papier werk en slimme marketing tactiek.

Verkoper van een woning , Van den Broekstraat 34
15 april 2020

Betrouwbare en kundige makelaar met een persoonlijke benadering. Wij zijn zeer goed geholpen door Vincent. Hij is altijd bereikbaar en geeft goed realistisch advies. We waren ook erg tevreden over de foto's en video. Met dank aan deze makelaar is ons huis boven verwachting goed verkocht!

Verkoper van een woning , Mookpad 24
15 april 2020

Wij konden het meteen goed vinden; Martin begrijpt wat wij willen en kan dat vertalen naar een goede vraagprijs. De aspirant kopers zijn van goede kwaliteit en alles is altijd snel geregeld. Bij zijn afwezigheid is er altijd goede vervanging. Kortom, TOP.

Koper van een woning , Kerkeland 30, Nijkerk
14 april 2020

Koper van een woning , Herenlaan 104, Helmond
14 april 2020

prima contact en snelle reactie op mijn vragen

Verkoper van een woning , Prinses Christinalaan 86
14 april 2020

Contact verliep goed, snel schakelen was altijd mogelijk. Goed begeleid gedurende het hele proces. De verkoop werd snel gerealiseerd!

Verkoper van een woning , Vogelzang 1
14 april 2020

Het contact met de makelaar hebben we als zeer prettig ervaren, stond ook buiten kantooruren voor ons klaar.. Top!

Verkoper van een woning , Varen 1 e
14 april 2020

Kees Witlox is een betrokken, eerlijke en fijne makelaar. Is zeer deskundig en in het contact prettig en professioneel onze woning is dan ook binnen twee weken verkocht. Wij zijn zeer positief en bevelen Kees Witlox dan ook aan als makelaar.

Koper van een woning , Irving Berlinhof 2, Utrecht
13 april 2020

Vincent was direct heel open en toegankelijk. Hij is prettig in de omgang en communiceert heel snel en helder. Het was echt heerlijk om zo snel te schakelen. We hebben langere tijd meegelopen in de markt en het was echt een verademing om met Vincent te werken vergeleken met de andere makelaars. We hopen nog heel lang in ons nieuwe huis te wonen maar als we gaan verhuizen nemen we zeker Vincent in de arm voor de verkoop!

Verkoper van een woning , Schutbocht 15
13 april 2020

Pieter Hommel van Era Content Plus makelaars opereerde voor ons zowel als aankoop- als verkoopmakelaar. In beide situaties heeft hij ons prima geadviseerd, onze belangen bewaakt en dat alles op een vriendelijke, professionele wijze. Verkoop: inbegrepen in de service van de verkoop is het advies van een professionele interieurstyliste (Sunstyling) – de tips en adviezen die hieruit naar voren kwamen, hebben ons zeker de ‘boost’ gegeven om met ons huis aan de slag te gaan. Een beroepsfotograaf maakte de foto's én ook een film van het huis; zo krijg je een échte inkijk. Toen het huis te koop werd gezet, werden flyers in de omgeving verspreid om het extra onder de aandacht te brengen. Online werd het huis o.a. op Funda geplaatst en natuurlijk op de eigen website van Era Content Plus makelaars. Via het netwerk van Era Content Plus makelaars wordt je huis ook – waar van toepassing – gepromoot in andere regio’s (de ligging van de A4 in de nabijheid van ons huis/dorp, vergroot de interesse vanuit andere regio’s). Pieter verzorgde de bezichtigingen van ons huis en deed de follow-up bij geïnteresseerde kopers; hij heeft het hele proces vanaf de onderhandelingen over de verkoopprijs van het huis tot en met de uiteindelijke overdracht uitstekend begeleid. Aankoop: Pieter heeft ons begeleid bij elke woningbezichtiging waarin wij serieus geïnteresseerd waren en stelde daarbij de juiste kritische vragen aan de verkopend makelaar, maar ook aan ons: zo werden we geattendeerd op zaken waar we zelf nooit op gelet zouden hebben; dit heeft ons zeker geholpen bij de keuzes die we maakten. Pieter heeft ons goed geadviseerd bij het uitbrengen van het bod op de woning die we uiteindelijk kochten: er waren meerdere bieders, maar met name het professionele optreden van onze makelaar, was mede doorslaggevend voor het accepteren van ons bod. Ook het advies een bouwkundig onderzoek te laten uitvoeren, hebben we gevolgd waardoor we een betere inschatting konden maken van de te verwachten reparatiekosten. Deze kennis konden we meenemen in de hypotheekbesprekingen (bouwdepot). Samenvattend: een uitstekende service, we wisten ons geruggensteund; het contact verliep informeel maar professioneel en met zijn droge humor wist hij ons af en toe fijntjes op zaken te wijzen of tot nadenken aan te zetten.

Koper van een woning , Poeijersstraat 86, Eindhoven
11 april 2020

Verkoper van een woning , Zuidlaarderweg 46
11 april 2020

We werden door kennissen van ons gewezen op dit makelaarskantoor. De eerste kennismaking was in het kader van een waardebepaling van ons huis en het gevoel was direct goed. We besloten daarom ook verder gebruik te maken van de diensten van Makelaardij Feenstra en dit is ons erg goed bevallen. Afspraken worden nagekomen en er wordt een realistisch beeld geschept. Geen praatjes maar duidelijkheid.

bekijk alle Funda beoordelingen