ERA Makelaardij 't Gooi

Hilversum

ERA spotlight - nieuw aanbod

  • huis
    €380.000 k.k.
    Tussenwoning
    59 m2 248 m3 2 kamers

    Hilversum, Papaverstraat 24

    ERA Makelaardij 't Gooi
  • huis
    NET VERKOCHT
    Vrijstaande woning
    164 m2 688 m3 5 kamers

    Nederhorst den Berg, Torenweg 14

    ERA Makelaardij 't Gooi
  • huis
    €1.550.000 k.k.
    Vrijstaande woning
    204 m2 951 m3 4 kamers

    Breukeleveen, Herenweg 58

    ERA Makelaardij 't Gooi
  • huis
    Verkocht 01-08-2025
    Maisonnette, Appartement.
    119 m2 397 m3 5 kamers

    Baarn, Uytenbosch 13

    ERA Makelaardij 't Gooi
  • huis
    Verkocht 16-06-2025
    Portiekflat, Appartement.
    75 m2 233 m3 3 kamers

    Hilversum, Zenderstraat 64

    ERA Makelaardij 't Gooi
  • huis
    Verkocht 25-06-2025
    2-onder-1-kapwoning
    104 m2 377 m3 4 kamers

    Naarden, Charlotte de Bourbonl... 5

    ERA Makelaardij 't Gooi
  • huis
    Verkocht 25-06-2025
    Tussenwoning
    110 m2 417 m3 5 kamers

    Blaricum, Plaggewagen 5

    ERA Makelaardij 't Gooi
  • huis
    Verkocht 01-05-2025
    Portiekflat, Appartement.
    94 m2 281 m3 3 kamers

    Loosdrecht, St. Annepad 57

    ERA Makelaardij 't Gooi
  • huis
    Verkocht 25-06-2025
    Vrijstaande woning
    176 m2 755 m3 9 kamers

    Loosdrecht, Nieuw-Loosdrechtse... 160

    ERA Makelaardij 't Gooi
  • huis
    Verkocht 12-03-2025
    Maisonnette, Appartement.
    84 m2 291 m3 4 kamers

    Utrecht, Alblasstraat 10 BS

    ERA Makelaardij 't Gooi

ERA Makelaardij 't Gooi

ERA Makelaardij ’t Gooi is een klein, maar actief en persoonlijk kantoor gevestigd in Hilversum. Naast ons NVM-lidmaatschap zijn wij ook aangesloten bij ERA Nederland.

Wij zijn NVM Makelaar omdat deze makelaarsvereniging niet alleen de grootste makelaarsorganisatie van Nederland is, maar ook borg staat voor een hoge kwaliteit en vakkennis. Beide houden we op peil door continue educatie. Er zijn circa 3.500 NVM Makelaars in Nederland.

ERA Makelaar in 't Gooi

Om dezelfde redenen zijn wij ook aangesloten bij ERA Nederland. We zijn er erg trots op dat wij de enige ERA Makelaar in Hilversum zijn en een van de slechts drie ERA Makelaars in ’t Gooi.

ERA is een makelaarsorganisatie die u over de hele wereld tegen zult komen, in vele landen waar u op vakantie gaat ziet u het kenmerkende ERA-logo en de bijzonder opvallende ERA-tuinborden. Indien u uw woning bij ons kantoor in de verkoop zet maakt u ook onderdeel uit van deze verkooporganisatie.

ERA Makelaars onderscheiden zich door een hoge graad van service en een groot aantal unieke verkoopstrategieën, graag lichten wij deze eens in een persoonlijk gesprek aan u toe, niet voor niets is de ERA slogan….. ‘STERK DOOR SERVICE'!

Makelaar Arjen van der Burg

Onze makelaar-taxateur Arjen van der Burg heeft inmiddels ruim 25 jaar ervaring in de Gooise makelaardij. In de praktijk betekent dit dat Arjen niet alleen bij u langskomt voor een verkoopadvies, maar ook voor de opname van uw woning bij verkoop en voor alle bezichtigingen.

Ook de onderhandelingen bij aankoop van uw volgende huis worden door Arjen van der Burg gevoerd: bij ons krijgt u dus geen assistent of collega die uw dossier niet kent de bezichtigingen en/of onderhandelingen.

Arjen heeft zich gespecialiseerd in aan- en verkoop van bestaande woningen, waarbij de afwisseling in de diverse prijssegmenten hem erg aanspreekt. Hij zal met even veel enthousiasme en gedrevenheid een starterswoning aan- of verkopen als een huis in het hoge prijssegment; en alles wat daar tussen zit.

Wonen op of aan het water

Een passie van Arjen is ‘Waterwonen’. Door zijn ruime persoonlijke ervaring met watervilla’s en woonarken is hij uw ideale makelaar.


Makelaar van 't Gooi

Wij zijn werkzaam in de regio 't Gooi en de plaatsen Hilversum, Loosdrecht, Laren, Blaricum, Hollandsche Rading, Nederhorst den Berg, Kortenhoef, 's Graveland en Loenen.

Bent u van plan uw huis te verkopen? Makelaardij 't Gooi verricht vrijblijvend en gratis een waardebepaling voor uw huis.

Funda reviews

bekijk alle Funda beoordelingen

ERA reviews

ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.

Koper van een woning , Nieuw-Loosdrechtsedijk 160, Loosdrecht
27 juni 2025

Heel fijn hoe persoonlijk makelaar Arjan ons het huis heeft laten zien en hoe hij - na aankoop- voorstelde de voorlopige koopacte in ons nieuwe huis samen met de eigenaren te tekenen. Een goed voorbeeld van een vakman.

Verkoper van een woning , Langestraat 75 F
24 mei 2024

De service was uitstekend gedurende het hele proces. Ik kon niet om meer gevraagd hebben. Elke uitdaging onderweg werd op uiterst professionele wijze opgelost.

bekijk alle ERA beoordelingen

Voor hetzelfde geld in...

een beter huis? Wij regelen het voor u.

Zonder zorgen je woonwens vervuld krijgen? Dat kan nu zoveel makkelijker dankzij het landelijke Team van ERA-makelaars.

Vertel mij meer!
)