We hebben 0 voor u gevonden bij ERA Nederland NV

ERA reviews

ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.

Verkoper van een woning , Lavendelweg 20
30 mei 2016

Een goede ervaring met een reëel zicht op verkoop van een huis. Prettige manier van werken. Had soms wel het gevoel dat er niet veel tijd was bij telefoongesprekken ed. Verder goed geholpen door de collega's op kantoor

Verkoper van een woning , Melrosestraat 27
30 mei 2016

Erg vriendelijk, goede service en goede onderhandelingen! Ik zou deze makelaar aan iedereen in Nijmegen en omgeving aanbevelen voor de spoedige verkoop van je huis met een mooie prijs!

Verkoper van een woning , Denweg 2
30 mei 2016

Ja, er is veel kennis van de lokale markt aanwezig. Vriendelijk en altijd bereid correcties uit te voeren als je daar om vraagt.

Verkoper van een woning , Steenovenakker 1
30 mei 2016

Kennis van zaken en eerlijkheid en goed advies. Duidelijk en op tijd bellen als er veranderingen zijn.

Koper van een woning , Groepsekom 18, Leusden
29 mei 2016

Verkoper van een woning , Godfried Schalckenhage 9
29 mei 2016

Goed kennis lokale markt. Niet meegaan in prijsgevecht. Goed onderhandelingsresultaat. Correcte terugkoppeling.

Verkoper van een woning , Jan Linthorststraat 4
29 mei 2016

Goede en persoonlijke begeleiding bij het verkoopproces. Kennis van zaken en prettig om mee samen te werken. Een aanbeveling waard dus!

Koper van een woning , Posthoornslak 4, Amersfoort
28 mei 2016

Koper van een woning , Cieweg 12, Castricum
28 mei 2016

Duidelijk, vriendelijk, betrokken en professioneel. Betrouwbaar.

Koper van een woning , Duinlaan 179, Son en Breugel
27 mei 2016

Koper van een woning , Hogeweg 35, Limmen
27 mei 2016

Verkoper van een woning , Iepenlaan 37
27 mei 2016

Het voortraject en de informatie verstrekking (over wat er allemaal bij de verkoop van een huis komt kijken) van Era de Koning zijn goed en deskundig. Era de Koning is daarin duidelijk, compleet en goed bereikbaar bij vragen. Wel hebben we het idee dat ze aangaande de prijsstelling van het huis op safe spelen. Vlak voor de verkoop hebben wij de vraagprijs nog ietsje verhoogd. Het is moeilijk te beoordelen of ERA echt wat heeft toegevoegd in de daadwerkelijke verkoop en het behalen van het meest gunstige resultaat. De markt was gretig. En de koper meldde zich heel snel en gaf meteen aan het huis te willen "hebben". IK heb het idee dat dit bij een andere makelaar tot hetzelfde resultaat zou zijn gekomen. Maar ook in de afronding heeft Era de Koning de zaken zeer correct en transparant verzorgd. Aangezien ik echter eens per 15 of 20 jaar een huis koop / verkoop heb ik niet heel veel vergelijkingsmateriaal om te beoordelen of andere makelaars het nu beter of slechter zouden doen

Verkoper van een woning , Zeeweg 409
27 mei 2016

Onze makelaar was vriendelijk, kundig, stipt en had prima contactuele eigenschappen. We hadden goed contact en alles verliep naar wens ook al hadden we een 'ingewikkeld' huis te verkopen!

Verkoper van een woning , Kruidendreef 46
27 mei 2016

Veel persoonlijke aandacht. Prettig in de omgang. Altijd bereikbaar, zelfs in het weekend. Veel kennis van zaken.

Koper van een woning , Vaartkant 20, Limmen
26 mei 2016

Wij zijn onder de indruk van de manier waarop makelaar Mark Bonne ons door het koopproces van een woning in Limmen heeft begeleidt. Zeer veel waardering is er voor zijn aandacht voor de details en de hulp bij de financiële afwikkeling. Niets dan lof en complimenten voor de werkwijze van dhr. M.Bonne en zijn medewerkers achter de schermen. Fam. Freriks

Verkoper van een woning , Flevolaan 147
26 mei 2016

Geen opmerkingen...................................................................................

Verkoper van een woning , Kloetenweg 10
26 mei 2016

Wij zijn erg blij met de prettige en goede service van Prisma en zijn tevreden over het resultaat! Dank hiervoor!

Verkoper van een woning , Kennemerstraatweg 361
26 mei 2016

Mevrouw Sommeijer was een uiterst meegaande makelaar, ze begreep direct wat onze wensen waren. De begeleiding was uitmuntend en wij hebben/hadden een groot vertrouwen in haar. Niet alleen zouden wij haar aanbevelen bij kandidaat verkopers, dit hebben wij ook daadwerkelijk gedaan. Met vriendelijke groet, Familie van Leijden

Verkoper van een woning , van Hogendorpstraat 27
25 mei 2016

Een fijne en betrouwbare makelaar met goede kennis van de huidige woningmarkt binnen de gemeente mede door mooie en goede foto's van de woning, reclame via social media (facebook,funda, etc), de open huizen routes en wat inzet van ons zelf, hebben wij onze woning binnen vier maanden tijd mogen overdragen aan de nieuwe bewoners.

Verkoper van een woning , Bellinckhof 17
25 mei 2016

Prisma heeft verstand van makelaardij en laat dat op alle manieren merken. De woningwaarde is erg goed ingeschat en de verkoopwaarde lag hier enorm dicht bij. Met het netwerk van Prisma kwamen er veel kijkers op de woning af, met een snelle verkoop als resultaat. De communicatie is regelmatig, duidelijk en leidde steeds tot snelle actie.

bekijk alle Funda beoordelingen