ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Ik ben zeer goed geholpen en alles is netjes afgehandeld. Communicatie verliep heel goed en resultaat was zoals beloofd..ud83dudc4dud83dudc4dud83dudc4d
Het contact met deze makelaar is heel goed. Mede door je eigen inlog pagina. Het persoonlijk contact was ook super.
Het kontakt met de makelaar liep heel soepel en de afspraken verliepen prima en op tijd.De dames die de foto.s en film maakte deden dit zeer profesioneel en deden dit ook op een heel vriendelijke manier, chappo.
De aankoop van ons huis ging heel vlot en soepel. Prettige en duidelijke communicatie.
Zeer klantvriendelijk en mee denken met de klant. Bij tijds informeren en op de hoogte houden van de voortgang.
de samenwerking was zeer goed was gezellig met era zaken te doen ik zou het iedereen aan bevelen met deze makelaar in zee te gaan
Het contact verliep goed. Snelle reactie op vragen via de mail. Goed mee gedacht en behulpzaam bij het verkoopproces.
Fijn contact en snel verkocht. Vragen altijd goed beantwoord. Het huis heeft meer op geleverd dan verwacht. Aanrader!
Prima makelaarskantoor, de makelaar was deskundig en bereid om je vragen te beantwoorden. Ook omtrent de verkoop van onze woning verliep het goed, zoals waardebepaling en bezichtigingen. Dus Prisma Makelaars is een goede keuze geweest.
Paar belangrijke dingen vergeten te vertellen tijdens de bezitting. Verder goed op de hoogte gehouden van vorderingen.
Goed contact met makelaar en met medewerkers. Prettig dat makelaar ook advies geeft over kleine dingetjes die beter konden aan het huis.
We hebben bij het bezichtigen van enkele huizen en bij de aankoop van onze nieuwe woning met deze makelaar te maken gehad. Positief vonden we de bereidwilligheid om mee te denken van de medewerkers van het kantoor om bezichtigingen mogelijk te maken. Aandachtspunten vinden we het op tijd zijn bij bezichtigingen en het regelen van vervanging tijdens zijn vakantie. Mede hierdoor verliep het onderhandelingsproces erg traag.
Deze makelaar levert een onmisbaar stukje vakwerk. Hulde. Je hebt dat echt nodig als je een niet zelf in de onroerend branche werkzaam bent.
In het begin had ik een oriƫnterend gesprek aangevraagd om duidelijk te krijgen wat er allemaal bij komt kijken als je een huis gaat verkopen. Het contact was heel prettig en hij was ook vaak beschikbaar buiten de kantooruren om en dat was ideaal omdat ik zelf full time werk. Daarbij kwam hij heel oprecht over en niet als een gladde verkoper en dat was voor mij heel belangrijk in de keuze om met iemand samen te werken. Hij maakte ook gebruik van zijn netwerk om dingen te bekijken of te weten te komen en dat kon ik ook zeker waarderen. Daarbij heb ik een mooie prijs gekregen voor mijn woning en dat had ik vooraf nooit durven dromen dus al om al, top!
Het contact verliep prima. Als er vragen waren kregen we altijd snel antwoord. Ons huis moest snel in de verkoop en dat verliep ook snel en prima. Binnen 2 dagen was ons huis verkocht.
Goed overleg. Voldoende ruimte om bezichtigingen in te plannen. Snelle terugkoppeling na bezichtiging. Na bezichtigingen helaas regelmatig verlichting overal nog aan. Over het algemeen erg tevreden.
Plezierige samenwerking. Er werd altijd snel en duidelijk ingegaan op vragen. Deskundige en betrouwbare adviezen. Een enthousiast team.
Tot nu toe is alles goed het is nog afwachten eigen huis huis hp sikkenstaat 11d bovensmilde was perfeckt geen commetaar op.