ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
'Volgens ons ging alles goed en zeker naar wens, de makelaar heeft hard gewerkt en vele uren erin gestoken...
Bij de verkoop van ons huis zijn wij zeer goed geïnformeerd over het 'stappen plan' en werden we continue op de hoogte gehouden. Ook na de verkoop bleef de communicatie goed en prettig. Een aanrader!
Zeer fijn om zaken mee te doen!
Ik kan deze makelaar zeer aanbevelen. Geeft een goede begeleiding vanaf het moment van beslissen om te gaan verkopen tot het moment waarop de verkoop plaats vindt.
Ik heb ERA als prettig ervaren om mijn aankoop te doen. Er was voldoende geduld ruimte voor vragen. na het openhuis bezoek ben ik binnen een dag benadert door de makelaar (Eric van Woerkum), en heeft meteen actie ondernomen om met mij de onderhandelingen te starten. Van daar uit ging alles met de verkopende partij eigenlijk heel snel en zijn we tot een overeenkomst gekomen. ik zou het zo weer doen. Bert Wouters
het contact met de makelaar was zeer goed , ook met het kantoor personeel. Het is een prettig makelaars kantoor .
Mooie foto's, filmpje hebben gezorgd voor een goeie presentatie van het huis. Binnen een week hadden we vijf kijkers en was ons huis verkocht onder voorbehoud!
vriendelijk en prettig contact. het bieden in een envelop ligt mij niet en vindt ik en nare met angst omhulde prijsopdrijvende methode. Gewoon eerlijk bieden en onderhandelen is er dan niet meer bij.
Punctueel, correct, juiste informatie, TOp
Top makelaar!
We zijn op een correcte en snelle wijze geholpen. Makelaar is aan te bevelen.
Opdracht verkoop woonhuis: Merkbaar met veel plezier heeft het gehele team van Kennemerpoort ERA Makelaardij mij geadviseerd, begeleid en mijn zorgen ontnomen vanaf het eerste contact tot en met de handtekening bij de notaris. Dank daar voor!
Het contact met de makelaar was prima , niets op aan te merken zelfs in de avond uren contact mee gehad van zijn kant.
De contacten waren plezierig en deskundig. Op het kantoor aan de Torenstraat was je altijd welkom en kreeg je goede informatie op je vragen.
Niets op aan te merken! Goed bereikbaar, snel met duidelijke antwoorden en meedenkend in oplossingen. Erg prettig contact!
Hartstikke fijn en snel contact met de dames van Snel ERA Makelaars! Supergoede service en veel extra's.
Pieter Hommel is een fijne en rustige ERA makelaar die goed ge-informeert met ons door het huis liep. het contact via mail telefoon of app liep ook op rolletejes en hoefden nooit lang te wachten op antwoord op onze vragen. we kijken uit naar ons mooie nieuwe huis eind januari 2018
Positieve en enthousiaste makelaar. Goed bereikbaar en afspraken worden nagekomen. Top!