ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Heel goed.Prima makelaar. Jasper jong en spontaan. Deskundig. Toegankelijk. Dus gewoon fantastisch .
Fijne, deskundige en professionele makelaar die verstand heeft van zaken en met je meedenkt. Je krijgt snel antwoord op je vragen en is erg betrokken bij de aankoop/verkoop.
Mirjam is een fijne makelaar die meedenkt, de verwachtingen managed en veel verstand van de markt heeft.
Communicatie goed zowel onderling als naar de klant toe, recht door zee en streven naar een goeie verkoop! Bij ons verliep de verkoop heel snel dankzij de goede taxatie en zeer goede publicatie op de woning markt vraag en aanbod. Wij zijn super tevreden over het team van Raadhuis Beilen. Ga zo door en heel veel succes met elkaar.
Heel prettig, vriendelijk, goed netwerk voor wat betreft geïnteresseerde kopers voor appartementen. Zal een volgende keer zeker hier teruggaan mochten wij ons huis weer willen verkopen. Mvgrt Cobie en Rob
Zelf begonnen we met onze zoektocht naar een nieuw appartement, maar na enige tijd zijn we binnen gelopen bij Koning makelaars waar Sam direct de tijd voor ons nam en voorstelde die middag vrijblijvend mee te gaan voor de eerste bezichtiging. Daarna is ze onvermoeibaar voor ons aan het zoeken geweest en hebben we in IJsselstein ons appartement gevonden. Tevens heeft ze snel ons huidige huis verkocht. Wij zijn zeer tevreden over Sam v. Doesselaar, maar ook over het gehele team van Koning makelaars Houten. vriendelijk, kundig en efficiënt.
Bij Van De Steege werden wij goed geholpen bij voor de verkoop van een niet alledaagse woning. Echt een aanrader voor iedereen!
Vincent van Os van De Koning Makelaars in De Meern heeft ons prima geholpen bij het vinden van onze nieuwe woning. Hij is zeer deskundig, heeft kennis van de omgeving, is zeer prettig in de omgang, altijd bereid om vragen te beantwoorden. Is zeer geduldig en was altijd begripvol ook als wij een door hem gevonden woning afwezen. Bij bezichtigingen is hij goed in staat om de woning te beoordelen en begeleid je goed bij het uitbrengen van een bod. Hij houdt je daarna goed op de hoogte van het verdere verloop van het biedingsproces. Wij zouden hem iedereen aanraden als aankoopmakelaar!
Mirjam heeft ons super geholpen. Altijd bereikbaar voor vragen en zorgt er voor dat je zonder zorgen verkoopt.
Altijd bereikbaar! Meteen veel bezichtigingen gehad! Heel erg tevreden over Mariska Kingsma! Leiddinggevende bij Era makelaar in Utrecht!
Wij zijn erg tevreden hoe we begeleid zijn in het gehele traject. Ze zijn klantvriendelijk, eerlijk en open wat we zeer op prijs stellen. We hebben meerdere makelaars gesproken maar Hanneke en haar collega's sprongen er voor ons toch echt met kop en schouders boven uit.
Goed en adequaat geholpen door Robbert Jan Bekkering
Zeer flexibel, goede marktkennis en erg prettige communicatie. Alles zeer professioneel en netjes afgerond!
Nadat we kenbaar hadden gemaakt dat wij interesse hadden in onze huidige woning heeft onze makelaar het gerealiseerd dat wij hier konden gaan wonen, voor de juiste prijs en met de juiste begeleiding!
Prettig, realistisch, met voor ons de juiste tactiek voor de verkoop van de woning. Snelle afhandeling.
Kan deze makelaar van harte aanbevelen. Zeer professioneel, kwam goed voorbereid op het eerste gesprek. De contacten verliepen heel plezierig, de bereikbaarheid was uitstekend. Zeer behulpzaam en dacht mee. En dan het huis ook nog eens snel en goed verkopen!
Wat een fijne makelaar! Mirjam heeft ons zeer goed geholpen bij de verkoop van ons huis. Ze is makkelijk in de omgang, goed bereikbaar, doortastend, deskundig, oprecht en heeft oog voor details. Daarnaast heeft ze met haar collega's van de Koning makelaars een originele manier bedacht om ons huis via sociale media te introduceren, zelf de bezichtigingen begeleid en voor een snel en goed resultaat gezorgd.
Mirjam Ohlenbusch is de dame die je moet hebben. Gaat voor de volle 100% voor haar klanten en is zeer professioneel en deskundig.