ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Goede en snelle afhandeling op alle vragen, deskundig personeel ook achter de balie. Ook goede en duidelijke begeleiding tijdens de bezichtiging door aankomende kopers,
onze makelaar Dennis was heel prettig om mee samen te werken, hij communiceerde alles duidelijk, ging overal snel achteraan en zorgde voor een soepele verkoop van ons huis voor een fantastische prijs.
Super geholpen door alle dames, zijn heel aardig, helpen goed, denken mee. Ik vond t een hele fijne samenwerking!! Bedankt Dames jullie zijn Top!!
We hadden goed contact. Er werd snel gereageerd en waren vriendelijk. Ik heb een fijne samenwerking ervaren.
Vanaf het eerste moment verliep het contact zeer goed, met name de professionaliteit gaf ons een fijn gevoel. De communicatie was zeer prettig. Wij werden tijdig op de hoogte gehouden van o.a. voortgang, bezichtigingen en uitkomsten daarvan. Ook de presentatie op o.a. Funda kwam goed en vooral realistisch over. Ervaringen met ERA was dusdanig goed dat wij deze al bij meerdere hebben aanbevolen. Mocht het nodig zijn zullen wij zeker weer van de diensten van Era gebruik maken.
Een deskundige makelaar waarmee we een erg prettig contact hebben gehad. Korte lijntjes en fijne mensen in de omgang. Goed overleg tussen verkoper en makelaar bij de planning en evaluatie vd bezichtigingen.
De woning wordt op alle manieren getest en gekeurd. Je wordt in het hele traject meegenomen op een prettige en vrijblijvende manier. vriendelijke en prettige deskundige hulp bij de verkoop
Ik heb een heel goed contact gehad met de medewerksters van Era Zijlstra makelaars in Nijkerk. Er werd heel goed met mij meegedacht. Ze waren vriendelijk, attent, snel reagerend en pro actief. Al met al verdienen zij een dikke 10!
Bas is one who helped me from day 1 and helping today for each and every doubts and additional help in terms different question coming in mind of a new Buyer. Overall the best guy in his work.
Heel fijn contact gehad met Hans en Anneke voor de koop van onze eerste woning.
Hopman als aankoop makelaar zullen wij iedereen aanraden, Ze hebben bij ons het verschil kunnen maken waardoor de verkoper voor ons heeft gekozen. super bedankt!!
patrick denkt mee, is toegankelijk ( geen kapsones zoals andere) . zelfs ‘s-avonds nog voor ons bezig . zou hem iedereen aanraden
Hele fijne makelaar die verstand van zaken heeft. Zeer klantgericht en een hele goede service bied
Gedurende het gehele traject van intake tot verkoop heel prettig en kundig begeleid. Het resultaat mag er zijn!
Directe lijn met makelaar, snelle response bij geen gehoor, prima samenwerking met kantoor. Alle tijd werd genomen indien iets in contract of proces niet duidelijk was. Wat beter kan is taalgebruik in brochures. Slordigheden als halve of niet lopende zinnen en spelfouten komen regelmatig voor. Maar dit geldt voor bijna alle advertenties op funda.
Wij zijn zeer positief over de hulp die we kregen van Angelie van Prisma Makelaars. Ze was altijd bereikbaar, reageerde snel en stond klaar voor onze vragen en opmerkingen en heeft ons goed geadviseerd.
Wij zijn zeer te spreken over de dienstverlening van deze makelaar. Deze denkt mee, kijkt ook naar het belang van de koper (als verkopende makelaar) en is flexibel. Kan deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn zeer tevreden over de service en hoe de verkoop van ons huis is verlopen. Daarvoor willen we Mirjam Ohlenbush bedanken en aanraden.
Onze makelaar was Bart Smits. Hij was goed bereikbaar voor vragen en kon hij, vanwege omstandigheden, niet opnemen dan belde hij spoedig terug. Voor mij vooral belangrijk dat hij de pluspunten van ons huis direct opmerkte en dus ook kon benoemen aan de kijkers. We zaten wat dat betreft op één lijn. Dat gaf me wel vertrouwen.