STERK DOOR SERVICE
ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Heel goed. Vriendelijk, deskundig en netjes. Geeft goed advies aan verkoper en koper. Ben heel tevreden met deze makelaar.
Joost en Corien Sträter zijn erg prettige mensen om mee samen te werken. Samen met hen hebben we bepaald wat het juiste moment was om onze woning te koop te zetten. De inschatting van de waarde van de woning is volledig waargemaakt. En de verkoop is bijzonder vlot en soepel verlopen. Voor ons nieuwe huis staat Joost ons bij met advies. Ook is het erg prettig dat hij op zaterdag bezichtigingen doet. Dat zie je niet veel meer. Ik gun iedereen zo'n makelaar.
Pieter was altijd bereikbaar en geduldig. Hij staat altijd voor je klaar, wat wij erg waarderen!
De verkoop van het object moest worden overgedragen aan een plaatsvervanger (vakantie) en deze had zich uitstekend ingelezen, was vriendelijk, correct, kwam alle afspraken goed na en aarzelde niet om steun in te roepen van een meer ervaren collega. Deze collega had duidelijk geen voorwerk gedaan en moest op bijna alle vragen antwoorden met: “moet ik uitzoeken, kom ik op terug”. Zijn inzet was wel bewonderenswaardig gezien de communicatie, zelfs tot in het weekend. Zijn werk ethiek laat echter duidelijk te wensen over gezien het prijsgeven van vertrouwelijke informatie die niet voor de koper was bestemd. Door deze informatie ook nog te gaan inzetten als drukmiddel om de koop af te ronden is ronduit verwerpelijk. Ik beveel deze makelaar niet aan om de verkopende partij te vertegenwoordigen
Het contact liep goed. Werden zeer goed geholpen en geïnformeerd hoe het ervoor stond. Niets te klagen
Wij zijn zeer tevreden over Snel ERA. Het is een professionele makelaar die duidelijk is in de communicatie en de afspraken nakomt. Gaf goed advies over prijszetting, presentatie, onderhandelingen en regelde alles goed met bezichtigingen.
Heldere afspraken, goede terugkoppeling over te nemen besluiten. Makelaar heeft goed inzicht in de markt.
Zeer prettig in het contact, klantgericht, deskundig, snel, goed helder advies, maar wel behoorlijk prijzig.
Heldere afspraken, goede terugkoppeling over te nemen besluiten. Makelaar heeft goed inzicht in de markt.
Contact met deze makelaar ging makkelijk en vlot. De makelaar kende de omgeving goed en wist zo precies de voors en tegens van het huis te benoemen. Ook dacht zij goed mee. Wij waren en zijn zeer tevreden!
We hadden met spoed een makelaar nodig en zij hebben toen in korte heel hard voor ons gewerkt en waren altijd goed bereikbaar. Super fijn!
We zijn zeer tevreden over het contact met de makelaar. Bij vragen werden we gelijk geholpen, we werden ook steeds goed en snel geïnformeerd.
Aangezien mijn moeder als verkopende partij al op leeftijd is, is de verkoop van huis een belangrijke gebeurtenis. Rutger Bakker en zijn team heeft dit goed aangevoeld. Zijn aanpak en rust heeft bijgedragen tot een snelle en soepele verkoop van de woning.
Goede voorbereiding over de markt en veel lokale kontakten. Reeel in zijn voorstellen over prijsafspraken. Terugkoppeling over voortgang kan wat beter.
We waren zeer tevreden met makelaarskantoor Prisma in Delden,zowel over de secretariële ondersteuning als over makelaar Ter Keurs.Goede persoonlijke begeleiding .
Het hele team heeft ons tijdens de hele transactie perfect geholpen. Daarom bevelen wij iedereen aan met Era de Koning makelaars in zee te gaan, Nel en Henny Mulhuyzen
Binnen enkele weken ons huis verkocht door Bart Smits. Hij heeft verstand van zaken. Een fijne persoonlijkheid. Goede begeleiding. Als U van plan bent om Uw huis te verkopen raad ik U Bart Smits aan.
zeer goed contact en goed overleg over de tactiek en plan van aanpak. daarmee een top resultaat bereikt samen.
Zeer goed lang gewacht maar toch goed gekomen Met vriendelijke groet Peter en Thea van Kessel St Jozefplein 10 5721 GN asten
Het contact met makelaar was heel goed en goed geluisterd naar de wensen van ons. we zijn heel goed begeleid in de verkoop van appartement.