ERA Focus makelaars Kennemerland

Over ERA FOCUS Makelaars

Heemskerk

ERA spotlight - nieuw aanbod

  • huis
    €385.000 k.k.
    Tussenwoning
    115 m2 399 m3 5 kamers

    Akersloot, Martin Luther Kings... 14

    ERA Focus makelaars Kennemerland
  • huis
    €625.000 k.k.
    Hoekwoning
    127 m2 574 m3 5 kamers

    Driehuis NH, Van den Vondellaa... 50

    ERA Focus makelaars Kennemerland
  • huis
    €495.000 k.k.
    Benedenwoning, Appartement.
    116 m2 383 m3 3 kamers

    Beverwijk, de Bronnen 1

    ERA Focus makelaars Kennemerland
  • huis
    €465.000 k.k.
    Bovenwoning, Appartement.
    94 m2 326 m3 4 kamers

    Haarlem, Teding van Berkhoutst... 114 RD

    ERA Focus makelaars Kennemerland
  • huis
    Verkocht onder voorbehoud
    Hoekwoning
    112 m2 481 m3 5 kamers

    Akersloot, Beethovenstraat 24

    ERA Focus makelaars Kennemerland
  • huis
    €450.000 k.k.
    Tussenwoning
    86 m2 307 m3 4 kamers

    Assendelft, Conducteur 19

    ERA Focus makelaars Kennemerland
  • huis
    €495.000 k.k.
    Tussenwoning
    113 m2 401 m3 4 kamers

    Assendelft, Sierra Nevada 64

    ERA Focus makelaars Kennemerland
  • huis
    Verkocht onder voorbehoud
    Halfvrijstaande woning
    147 m2 540 m3 6 kamers

    Assendelft, Dorpsstraat 843 K

    ERA Focus makelaars Kennemerland
  • huis
    NET VERKOCHT
    Benedenwoning, Appartement.
    59 m2 196 m3 3 kamers

    Akersloot, George Bizetstraat 3

    ERA Focus makelaars Kennemerland
  • huis
    NET VERKOCHT
    Portiekflat, Appartement.
    70 m2 233 m3 4 kamers

    Heemskerk, Ruysdaelstraat 150

    ERA Focus makelaars Kennemerland

Welkom bij ERA Focus makelaars Kennemerland

Het kopen en verkopen van een woning behoort tot één van de meest stressvolle gebeurtenissen in je leven.

In de afgelopen jaren hebben wij gemerkt dat de meeste mensen niet goed weten wat er allemaal op je afkomt en waar je aan moet denken om het proces goed te laten verlopen. In de huidige woningmarkt gaat alles snel en is er soms weinig tijd voor de klanten. Wij willen hier verandering in brengen door meer tijd te nemen voor onze klanten. In combinatie met onze vakkennis en enthousiasme voor iedere klant kunnen wij daardoor maatwerk leveren.


Onze 2 makelaars (RM/RT) in de regio Kennemerland werken vanuit onze vestiging aan de Rijksstraatweg 27 te Heemskerk. Van hieruit bedienen wij de regio Kennemerland. De gemeentes Beverwijk, Heemskerk, Castricum, Uitgeest, Velsen, Haarlem en Assendelft behoren tot onze belangrijkste werkgebieden.


Mocht u op zoek zijn naar een makelaar/taxateur die de tijd voor u neemt en professionaliteit, persoonlijk contact en servicegerichtheid hoog in het vaandel heeft staan, dan komen we graag bij u langs.

2020 Team ERA Focus Kennemerland

Cribb: woningen die niet op funda staan

Bent u van plan om te verhuizen én uw eigen huis daarbij in de verkoop te zetten? Klik dan hier om u direct aan te melden bij Cribb. Zo krijgt u toegang tot een exclusief woningaanbod. Let wel: u moet uw eigen huis te koop aanbieden om zich in te kunnen schrijven.


Funda reviews

bekijk alle Funda beoordelingen

ERA reviews

ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.

Koper van een woning , Pelikaanhof 68
17 december 2025

Ik ben echt super geholpen tijdens de zoektocht naar een eigen stekkie. Er werd met me meegedacht en gekeken om de juiste woning te vinden voor mij en mijn gezin. Ik ben echt top begeleid in alle fases, van zoektocht tot aan de notaris

Koper van een woning , Belle van Zuylenlaan 87, Castricum
14 december 2025

over het algemeen prima, wel wat kleine steekjes laten vallen, maar uiteindelijk is het goed gekomen!

bekijk alle ERA beoordelingen

Voor hetzelfde geld in...

een beter huis? Wij regelen het voor u.

Zonder zorgen je woonwens vervuld krijgen? Dat kan nu zoveel makkelijker dankzij het landelijke Team van ERA-makelaars.

Vertel mij meer!
)